SNK Evropští demokraté - Fungující stát, Kvalitní život, Prosperující společnost
< Zpět / SNK Evropští demokraté / Aktuality / Historický úspěch v Pardubicích
Historický úspěch v Pardubicích

Úspěch členů SNK ED v komunálních volbách v Pardubicích

Ve statutárním městě Pardubice měli v komunálních volbách na podzim 2010 členové SNK ED historický úspěch, když po výrazném výsledku odsadili posty primátorky města osobou MUDr. Štěpánky Fraňkové a jejího náměstka v osobě Ing. Martina Bílka.

MUDr. Štěpánka Fraňková je již velmi zkušená komunální politička, v minulém volebním období zastávala post náměstkyně primátora, kde s Ing. Michalem Koláčkem (SNK ED), který v současné době zastává post náměstka ministra pro místní rozvoj, tvořili velmi silný tandem, který táhl celé vedení města a její volební úspěch a současná funkce primátorky města Pardubice je jen logickým vyústěním její poctivé práce pro město a jeho občany.

Ing. Martin Bílek je v komunální politice nováček, do vedení města nastoupil bez předchozích zkušeností s vedením města, nicméně to ho nijak nediskvalifikuje pro jeho další práci v komunální politice. Ambicí obou je vytvořit velmi silný a vůdčí tandem ve vedení statutárního města. Jejich ambice je být těmi, na kom může SNK ED v budoucnu stavět při dalších volbách. Přejeme jim mnoho úspěchů v jejich náročné práci.  
Aktuality z ČR

Napište nám

Jméno *
Váš e-mail
Text *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.