SNK Evropští demokraté - Fungující stát, Kvalitní život, Prosperující společnost
< Zpět / SNK Evropští demokraté / Aktuality / Nový politický program strany
Nový politický program strany
SNK Evropští demokraté
na svém lednovém republikovém sněmu schválili nový politický program.
 
 
SNK Evropští demokraté zveřejnili na svých webových stránkách www.snked.cz nový politický program, který byl projednán a schválen na lednovém republikovém sněmu strany.
 
Předsedkyně strany, paní Zdeňka Marková, k tomu uvedla:  „Jsme rádi, že většina politického spektra přijala jako hlavní prioritu boj proti korupci, který je pilířem našeho programu od vzniku SNK ED. O boji proti korupci nestačí pouze mluvit, v našem programu klademe důraz na soubor zcela konkrétních protikorupčních opatření. Příkladem mohou být změny v projednávané novele zákona o zadávání veřejných zakázek připravované v gesci Ing. Michala Koláčka, nám. ministra pro místní rozvoj a významného člena SNK ED“.
 
Pan doc.RNDr. Jiří Witzany, Ph.D., místopředseda SNK ED, řekl, že: „Naší vizí je prosperující Česká republika v akceschopné a silné Evropě.Neodmítáme kritiku současného uspořádání EU, stavíme se ale proti snahám o rozvrácení unie a postavení ČR mimo hlavní evropský integrační proud a tedy do sféry vlivu Ruska. Naopak podporujeme prohlubování integrace i rozšiřování eurozóny, které není možné bez společné ekonomické a fiskální politiky“.  
 
Paní MUDr. Štěpánka Fraňková, místopředsedkyně SNK ED pak dodala, že: „SNK Evropští demokraté se aktivně připravují na nadcházející krajské a senátní volby, v nichž nabídneme kvalitní kandidáty s dlouholetými zkušenostmi z komunální politiky. Program pro jednotlivé kraje bude dále vycházet z republikového politického programu, který nabízí řešení palčivých problémů naší současnosti, jako je situace ve zdravotnictví, školství, zaměstnanost, životní prostředí nebo doprava. Citlivě vnímáme např.problematiku daňových příjmů obcí, měst a krajů, zaměstnávání lidí v kategorii 50+, nebo nutnost odlehčení dopravní zátěže řady měst a obcí“.
 
 
 
8RS_2.JPG
Aktuality z ČR

Napište nám

Jméno *
Váš e-mail
Text *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.