SNK ED

KDU-ČSL, SNK Evropští demokraté a další proevropské strany nabízí jedinou skutečně proevropskou konzervativní kandidátku

KDU-ČSL, SNK Evropští demokraté a další proevropské strany nabízí jedinou skutečně proevropskou konzervativní kandidátku

SNK Evropské demokraty na kandidátce zastupuje Jiří Witzany: "Jsem rád, že většina stran Evropské koalice pro Prahu spojila síly s KDU-ČSL a  podporuje společnou proevropsky a hodnotově ukotvenou  kandidátku ve volbách do EP, na jejichž výsledku bude záviset budoucnost EU možná více, než si myslíme!"

IMG_20190301_115448

Lídrem kandidátky je současný europoslanec Pavel Svoboda (KDU-ČSL): „EU je především prostorem míru, bezprecedentního sedmdesátiletého míru, který je předpokladem prosperity. Díky EU je u nás blahobyt, jaký tady dříve nikdy nebyl. Jsme v současnosti jednoznačně jediné české spojení proevropských konzervativních stran. Unie vznikla na našich křesťansko-demokratických ideových základech. Unie vznikla díky politické odvaze poválečných křesťanských demokratů nahradit válčení vzájemnou spoluprací,“ vysvětluje jednička kandidátky.

Svůj post europoslance bude za KDU-ČSL obhajovat také Tomáš Zdechovský. Ten upozorňuje na to, že kandidátka je nejsilnější v historii KDU-ČSL. „Pevně věříme, že obrovské množství jmen a osobností pomůže voličům si nás vybrat. Věříme, že v těchto volbách můžeme hrát o čtyři mandáty,“ říká Zdechovský, který stál u tvorby společné kandidátky.

Europoslankyně Michaela Šojdrová ještě dodává, že lidovci jsou sice známí tím, že dělají věci s rozvahou – jsou klidná síla. Nicméně teď podle ní nastal čas, kdy rozvahu musí doplnit odvaha. „Budu usilovat o členství v zemědělském výboru. Prosazovat zájmy českých zemědělců. To znamená netrestat velké podniky, ale více podpořit malé a střední zemědělce, abychom měli dostatek našich kvalitních českých potravin. Budu bojovat, aby se Česká republika dostala z politické izolace. Abychom dokázali společně budovat bezpečnou Evropu s křesťanskou solidaritou. Budu bojovat statečně za nás v Evropě,“ doplňuje.

Kandidátní listina 

č. 1      Doc. JUDr. Pavel Svoboda, PhD. DEA
č. 2      Mgr. et. Mgr. et.Mgr Tomáš Zdechovský
č. 3      Ing. Michaela Šojdrová          
č. 4      Mgr. Jaroslav Suchý  
č. 5      Mgr. Ondřej Benešík
č. 6      Bc. František Talíř     
č. 7      Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo     
č. 8      Mgr. Nina Nováková  
č. 9      Mgr. Eduard Hulicius, MA
č. 10    Mgr. Hayato Okamura           
č. 11    Bc. Lukáš Pachta, M.A.         
č. 12    MUDr. Pavel Kopeček           
č. 13    Ing. Eva Šillerová      
č. 14    Mgr. Ing. Petr Vysloužil         
č. 15    Mgr. Josef Ulrich, MBA
č. 16    Prof. RNDr. Jiří Witzany, Ph.D. (SNK-ED)   
č. 17    Mgr. et Mgr. Jan Málek
č. 18    JUDr. Petr Krátký (Koruna Česká)    
č. 19    Markéta Filipová M.A.
č. 20    Zdeňka Rybová (Konzervativní strana)        
č. 21    prof. MUDr. Miloš Pešek, CSc          
č. 22    Mgr. et Mgr. Rudolf Havelka, Ph.D.  
č. 23    Mgr. Lukáš Vermach, Ph.D.  (Sdružení pro Místní Správu) 
č. 24    Mgr. David Surý         
č. 25    Mgr. Hana Bellová, B.A.        
č. 26    Mgr. Vojtěch Marek   
č. 27    Ing. Jan Borguĺa        
č. 28    Mgr. Daniel Herman  

© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.