SNK Evropští demokraté - Fungující stát, Kvalitní život, Prosperující společnost
< Zpět / Regiony / Krajské organizace / Plzeňský kraj / Naše krajská organizace

Naše krajská organizace

rampas_stanislav_portret_100.jpg

Bc. Stanislav Rampas

Předseda krajské organizace

Má vysokoškolské vzdělání v oboru veřejná správa. Ve volebním období 2004-2008 působil jako krajský zastupitel, v letech 2000-2004 byl náměstkem hejtmana pro regionální rozvoj. Současně pracuje jako konzultant hejtmana PK pro národní park Šumava a meziregionální spolupráci. Je předsedou krajské organizace SNK-ED a členem republikové rady této strany, dále předsedou Spolku pro obnovu venkova Plzeňského kraje.
salcmanova_tamara_portret_100.jpg
 
MUDr. Tamara SAlcmanová

1. místopředsedkyně krajské organizace

Vystudovala Lékařskou fakultu UK v Plzni, pracuje jako odborná plicní lékařka v krajském městě. Druhé volební období působí jako místostarostka obce Hradec. Je členka republikové rady SNK-ED. Pracuje v předsednictvu Spolku pro obnovu venkova PK. Angažuje se i v kulturní oblastí - jednatelka tvůrčí skupiny P89 Plzeň, Kulturní sdružení Ezop Hradec.
soulek_jan_portret_100.jpg
 
Mgr. Jan Soulek
Starosta města Bezdružice


Je předsedou dobrovolného svazku obcí Mikroregion Konstantinolázeňsko, členem správního výboru Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje, členem výboru partnerství Místní akční skupiny Český Západ - Místní partnerství, členem rady Vodohospodářského sdružení obcí Západních Čech a předsedou Dozorčí rady společnosti EKODEPON s.r.o.

petrus_vaclav_portret_100.jpg
 
PaedDr. Václav Petrus
Starosta města Švihov


Vystudoval pedagogickou fakultu obory fyzika a chemie. Od roku 1998 je starostou města Švihov. V letech 2000-2008 byl členem zastupitelstva Plzeňského kraje, kde pracoval ve výboru zabývajícím se školstvím a zaměstnaností. Svůj zájem o rozvoj venkova naplňuje jako předseda Místní akční skupiny Pošumaví, která zajištuje evropské dotace do oblasti venkova.
Aktuality z ČR

 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.