SNK Evropští demokraté - Fungující stát, Kvalitní život, Prosperující společnost
< Zpět / Regiony / Krajské organizace / Praha / Zastupitelský klub SNK ED

Členové Zastupitelstva hlavního města Prahy

RNDr. Jana Ryšlinková, CSc

55 let, svobodná, absolventka Matematicko-fyzikální fakulty UK, v 80. letech pracovala na univerzitách ve Velké Británii a ve Francii. Po návratu do Prahy v listopadu 89 se zapojila do činnosti Občanského fóra a stala se jeho mluvčí. Za OF byla zvolena do České národní rady. Po dvou letech z politiky odešla a věnovala se rozvoji neziskových organizací, několik organizací řídila (ICN, Nová škola, Evropsko-České Forum). Nyní řídí soukromou školu pro manažery na úrovni postgraduálního studia.
http://www.JanaRyslinkova.cz
Jana.Ryslinkova@usbsp.cz

Markéta Reedová

38 let, rozvedená, The Open University - teorie managementu, VŠJAK - masová komunikace. Novinářka, nyní poradkyně poslance Evropského parlamentu a ředitelka o.p.s. Zakládající členka Evropských demokratů, nyní SNK Evropští demokraté, byla zvolena náměstkyní primátora hlavního města Prahy. První místopředsedkyně SNK ED.

Mgr. Tomáš Homola

42 let, ženatý, absolvent Právnické fakulty UK, advokát a partner v advokátní kanceláři Uhlíř, Homola a společníci, působí jako rozhodce v rozhodčích sporech. Člen Evropských demokratů a předseda pražské krajské organizace ED v letech 2003-2006, nyní SNK Evropští demokraté, místopředseda krajské organizace SNK Evropští demokraté Praha, člen Zastupitelstva hlavního města Prahy.

RNDr. Jiří Witzany, Ph.D.

40 let, ženatý, absolvent Matematicko-fyzikální fakulty UK a Pennsylvania State University, assistant profesor na University of California Los Angeles, ředitel útvaru řízení tržních a posléze kreditních rizik KB, a.s., nyní finanční a ekonomický poradce, zakládající člen Evropských demokratů, nyní člen SNK Evropští demokraté. Předseda politického Klubu SNK-ED Zastupitelstva hlavního města Prahy.
http://www.Witzany.cz
Leták A. Bubník_2
Aktuality z ČR

 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.