LEPŠÍÍÍ PŘÍBĚH
PRO NÁŠ KRAJ
PRO NÁŠ KRAJ
Podívejte se, jak Spojenci pracují
na lepším příběhu
pro Ústecký kraj.
A připojte se.
NOVIIINKY
TZ: Tvůrci a tvůrkyně, zapojte se do evropského města kultury Chemnitz 2025 už teď
Jirka Řehák vyrazil na Chomutovsko
Hřebenovka Českým Švýcarskem je otevřena
Zastupitelé rozdělovali dotace nebo diskutovali o CHKO Krušné hory
TZ: Ústecký kraj a univerzita chtějí do proměny regionu zapojit tvůrčí talenty
S rodinou Lobkowiczů nejen o Řípu
LEPŠÍ PŘÍBĚH TVOŘÍÍÍ
Mgr. Jiří Řehák
Náměstek hejtmana cestovní ruch, kulturu a památkovou péči. Učitel teplického gymnázia, regionální historik a velký znalec přírody našeho kraje, který prošel i projel na kole křížem krážem.
Ve volném čase, kterého teď nemá příliš, jej můžete potkat v Tisé nebo taky v rumunském Banátu, kde pomáhá našim krajanům.
Ing. Michal Kučera
JUDr. Karolína Žákovská Ph. D.
Ing. Petr Medáček CSc. MBA
A DALŠÍÍÍ
Při krajském zastupitelstvu a radě jsou zřízeny poradní orgány, tzv. výbory a komise. Ty jsou místem odborných diskusí a vytvářejí stanoviska k rozhodnutím krajských politiků.
Podívejte se, koho jsme za Spojence mezi rádce vyslali.VÝBORY KRAJSKÉHO ZASTUPITELSTVA
KONTROLNÍ
Jana Jirušková, Teplice, místopředsedkyně výboru
Miroslav Weis, Česká Kamenice
FINANČNÍ
Eva Outlá, Ústí nad Labem
Richard Červený, Roudnice nad Labem
PRO VÝCHOVU, VZDĚLANOST A ZAMĚSTNANOST
Josef Kusebauch, Chabařovice
PRO NÁRODNOSTNÍ MENŠINY
Karolína Žákovská, předsedkyně, Ústí nad Labem
Marie Imbrová, Černochov
PRO ZDRAVOTNICTVÍ
Lenka Hanousková, Osek
PRO KULTURU A PAMÁTKOVOU PÉČI
Pavel Skála, Most
PRO SOCIÁLNÍ VĚCI, BEZPEČNOST A SVL
Jan Hrubeš, Most
PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Petr Medáček, místopředseda, Budyně nad Ohří
Karolína Žákovská, Ústí nad Labem
PRO ZEMĚDĚLSTVÍ A ROZVOJ VENKOVA
Jaroslav Šebek, místopředseda, Kyškovice
Martin Lněníček, Nepomyšl
KOMISE RADY KRAJE
FINANČNÍ
Lukáš Kébrt, Litoměřice
Miroslav Řebíček, Krásná Lípa
INVESTIČNÍ A MAJETKOVÁ
Vojtěch Vágner, Louny
DOPRAVNÍ
Jan Žalud, Louny
PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Václav Suchánek, Úštek
PRO TRANSFORMACI, VĚDU, VÝZKUM A ENERGETIKU
Jakub Žídek, předseda, Ústí nad Labem
Lenka Simerská, Litoměřice
Miroslav Koranda, Chomutov
PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, CESTOVNÍ RUCH A LÁZEŇSTVÍ
Tereza Dvořáková, Chomutov
KAM JSME JEŠTĚ VYSLALI SPOJENCE
KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ A.S.
Josef Šedlbauer, člen představenstva, Liberec
Pavel Janda, člen dozorčí rady, Louny
UHELNÁ KOMISE
Petr Globočník, Litvínov