SNK Evropští demokraté - Fungující stát, Kvalitní život, Prosperující společnost
< Zpět / Regiony / Krajské organizace / Jihomoravský kraj
Pokračujte prosím výběrem sekce:

Vítejte na stránkách jihomoravské organizace


SNK Evropští demokraté je stranou zaměřenou na budoucnost, která čerpá z komunální politiky a je jí blízký kontakt s občany. Jme přesvědčeni, že politik má veřejnosti sloužit a ne ji ovládat.
Strana představuje v české politice jinak nezastoupený politický celek proevropského pravého středu. V současné době je největší politickou stranou stojící mimo poslaneckou sněmovnu a je zastoupena v osmi krajských zastupitelstvech. Disponuje velkým množstvým starostů a zastupitelů v mnoha městech i obcích včetně čtyř senátorů a třech poslanců Evropského parlamentu.  
Jihomoravská krajská organizace byla založena 2. března 2006.

K petici se přidávají stovky lidí - K malému průzkumu veřejného mínění nám slouží petice, která má cenný informační charakter. Věříme, že náš program zaujme spoustu Jihomoravanů a právě petice je toho jasným ukazatelem. Po několika úvodních setkáních s veřejností se k ní přidalo už více jak tisíc lidí. Přidat se můžete také Vy a to na každém předvolebním mítinku u našeho stanu. Místo je zřetelně označeno "Přidejte se k naší petici!"
Zaujal náš program také Vás? Něco Vám v něm chybí nebo máte jiný názor? Povězte nám to! Neostýchejte se přijít na některý z našich mítinků. Termíny naleznete zde: "KALENDÁŘ AKCÍ". Nebudeme po Vás nic chtít, naopak vám dáme ochutnat domácí koláčky z Hlohovce a moravská vína z Břeclavska.
Klidně přijďte jen tak posedět, zaposlouchat se do tónů cimbálu, a my budeme rádi, že Vám můžeme zpříjemnit jeden z všedních dnů.

Volby 2010_2_Vyškov
Aktuality z ČR

Napište nám

Jméno *
Váš e-mail
Text *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.