SNK Evropští demokraté - Fungující stát | Kvalitní život | Prosperující společnost
< Zpět / SNK Evropští demokraté / Aktuality / SNK Evropští demokraté podali pro letošní komunální volby kandidátky ve všech krajích a do zastupitelstva Hl.m.Prahy, dále i do Senátu
SNK Evropští demokraté podali pro letošní komunální volby kandidátky ve všech krajích a do zastupitelstva Hl.m.Prahy, dále i do Senátu

V jednotlivých krajích byly podány kandidátní listiny, které kandidují jako strana SNK ED nebo jako zaštítěné. 

V Libereckém kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Ralska, Hodkovic nad Mohelkou, Rychnova u Jablonce nad Nisou, Harrachova či Nového Boru.  

V Olomouckém kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Javorníku, Litovle, Štěpánova, Domaželic či Němčic nad Hanou.

V Kraji Vysočina byly podány kandidátky SNK ED  například do zastupitelstva Třebíče, Lukavce, Želivi, Červené Řečice, Golčova Jeníkova, Koněšína, Horního lesa, Kralic nad Oslavou či Štěpánova nad Svratkou.

Ve Zlínském kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Rožnova pod Radhoštěm, Valašské Polanky či Zubří.

V Jihomoravském kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Břeclavi, Hrušovan u Brna, Rosic, Bzence, Újezdu u Brna, Kuřimi, Boskovic, Domanína, Tvarožné, Babic u Rosic, Bučovic,Vracova, Veselíčka, Úsobrna či Šebetova.

V Pardubickém kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Pardubic, Chrudimě, Třemošnice či České Třebové.

V hlavním městě Praha podalo SNK ED kandidátku nejen do Zastupitelstva Hl.m.Prahy, ale například i do zastupitelstva MČ Praha 1, Praha 7, Praha – Dolní Počernice či Praha – Libuš.

Ve Zlínském kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Rožnova pod Radhoštěm, Valašské Polanky či Zubří.

V Plzeňském kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Štěnovic.

V Moravskoslezském kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Brušperka, Bílovce, Bolatic či Nového Jičína. 

V Královéhradeckém kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Žacléře či Kostelce nad Orlicí.

Ve Středočeském kraji podalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Poděbrad, Čáslavi, Roztok, Jílového, Libiše, Odolena Vody, Peček či Sázavy.

V Jihočeském krajipodalo SNK ED kandidátky například do zastupitelstva Českého Krumlova, Českých Budějovic, Husince, Trhové Sviny, Bechyně, Blatná, Netřebice, Srubec, Babice, Bavorov, Kaplice, Jindřichův Hradec či Vimperk.

 
Aktuality z ČR

 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.