SNK Evropští demokraté - Fungující stát | Kvalitní život | Prosperující společnost
< Zpět / SNK Evropští demokraté / Aktuality / SNK ED s hnutím Změna ve společné koalici do voleb do zastupitelstva města Ostrava
SNK ED s hnutím Změna ve společné koalici do voleb do zastupitelstva města Ostrava

Moravskoslezská krajská organizace SNK ED se před časem dohodla s hnutím Změna jít ve společné koalici do voleb do zastupitelstva města Ostravy. Na společné kandidátce, která obsahuje celkem 55 míst má SNK ED celkem 28 svých kandidátů, z toho čtyři v první desítce. Jsou to na druhém místě pan František Šichnárek, starosta městského obvodu Ostrava - Třebovice, na pátém místě pan Doc. MUDr. Svatopluk Loyka, CSc., emeritní přednosta ústavu soudního lékařství v Ostravě, vysokoškolský učitel ostravské a olomoucké univerzity, dále na šestém místě je to pan Ing. Tomáš Lefner, starosta městského obvodu Ostrava - Nová Ves a na místě osmém Ing. Jaroslav Klučka, starosta městského obvodu Ostrava - Hošťálkovice. Další přední místa kandidátky jsou složena především z lékařů a manažerských pracovníků. >Kandidátní listina< Kromě celé řady marketingových prostředků, které mají zviditelnit naši společnou kandidátku v letošních volbách jako jsou např. pořádání předvolebních mítinků v našich největších městských obvodech nebo reklamy na dopravních prostředcích, vydáváme také volební leták s krátkým volebním programem, který bude roznesen do schránek ve většině obvodů a rozdáván při volebních mítincích.

Ostrava
Ostrava1
Moravskoslezské krajské organizaci SNK ED se také podařilo kromě postavení kandidátky v jednom z největších městských obvodů Ostrava - Moravská Ostrava postavit kandidátky v dalších dvaceti větších městech a obcích, jako jsou např. Nový Jičín, Kopřivnice, Krnov, Hlučín atd., na jejichž čelních místech jsou většinou naší již současní zastupitelé a místostarostové.    
Aktuality z ČR

 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
© 2007 SNK Evropští demokraté, Malá Štěpánská 7, 120 00 Praha 2, info@snked.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Realizace www.wamak.com.